0212 210 27 18
 
Gp340
Gp340

- Sinyalleşme: Tam uyumlu MPT sinyalleşme paketi MPT1343, Regionet 43 ve ANN çalıştırma modlarını içerir. Bu telsizleri konuşma grubu seçimi (trunk haberleşmesi) ve konvansiyonel haberleşme için 2 değişik kanal tanımına göre konfigüre etmek mümkündür. (2 kanal tanımı X 16 kanal /tanım=32 konvansiyonel kanal)
- X-Pand TM Ses Sıkıştırma ve Düşük Seviyeli Genişleme: Hemen hemen her türlü gürültülü ortamlarda dahi berrak, net ve güçlü ses kalitesi. Düşük Seviyeli Genişleme, özellikle konuşma aralarında meydana gelen gürültüyü azaltarak ses kalitesinde daha da iyi sonuçların alınmasını mümkün kılmaktadır.
- Dinamik Gruplama: Telsizin uzaktan tekrar konfigüre edilmesine olanak verir.
- Cevapsız Çağrı Uyarıları: Telsiz gelen çağrılarda arayan telsizin kimliğini saklayabilir ve kullanıcıyı uyararak geri arama yapmasını sağlar.
- Opsiyon Kartı Seçenekleri: Ses Kayıt (Voice Storage) gibi opsiyon kartlarının ilavesiyle GP640 telsizin yeteneğini arttırmak mümkündür.
- Geniş-Band ve Programlanabilir Kanal Aralığı: Genişleme ve elde bekletme gibi fonksiyonlarda kullanıcıya esneklik sağlar.

Geri ileri
 

Bizimle İletişime Geçin Yada Ürünlerimizi İnceleyin